• Slide
  • Slide
  • Slide

ŠIMON JOŠT O ADAC V GAILDORFU

Mám za sebou ADAC, ktorý bol tento víkend v Gaildorfe. V sobotu som sa na motorke cítil dobre a mal som v kvalifikácii 10. čas. Mrzelo má to, lebo vždy keď som išiel robiť rýchle kolo tak predo mnou mávali a tak to lepšie nevyšlo.

V nedeľu v prvej jazde som mal celkom dobrý štart okolo 15.miesta dostal som sa na 11.miesto ale v treťom kole som nedoskočil dvojak a ten čo išiel za mnou ho skočil. Takze sme sa trafili a ja som skončil na zemi. Než som naštartoval motorku tak má všetci predbehli a cieľom som prechádzal na 38 mieste. Mal som ale skoro celu jazdu pred sebou a chytil som dobre tempo. Do cieľa som nakoniec prišiel na 22.mieste.

V druhej jazde na štarte predo mnou bol pád, takze som musel zabrzdiť, išiel som tretí od konca, no snažil som sa to zo začiatku hneď poriešiť. Jazdil som na 11.mieste, v poslednom kole sa má ešte Teresak pokusil obehnúť, ale ja som to udržal a cieľom som prešiel 10.miestom.